MENU

Ubytovanie Podhájska

 

Ubytovanie Podhájska

    

      

   
   
   

 

 Tel: 00421 917 791 319, e-mail: cima@cima.sk alebo penzioncima@gmail.com 

 

Ubytovanie Podhájska v blízkosti temálneho kúpaliska Podhájska
(GPS súradnice: 48°6´12.927“N, 18°20´28.062“E)

 

Ubytovanie Podhájska – Penzión CIMA sa nachádza v obci Podhájska 300 metrov od termálneho kúpaliska Podhájska v záhrade číslo domu 300.

 

„Najlacnejší spôsob, ako získať nových zákazníkov, je slušne sa správať k tým existujúcim.“

 

Pavol Kočalka
 


PodhájskaKaždá izba v penzióne Cima v obci Podhájska má svoje sociálne zariadenie a TV.
Každá izba je vybavená LCD TV s uhlopriečkou 82 cm.
Parkovanie vo dvore areálu penziónu CIMA – ubytovanie Podhájska, možnosť varenia v spoločnej kuchyni, izby sú dvoj- a troj-lôžkové, hostia majú možnosť posedenia v altánku pri penzióne s kapacitou 20 ľudí.
Pre deti je k dispozícii preliezka a pieskovisko a pre dospelých je tu možnosť zahrať si petanque.
V každej izbe možnosť pripojenia k vysokorýchlostnému internetu či už káblom alebo bezdrôtovo cez WIFI s prineseným NOTEBOOKOM poprípade PDA.

Podhájska - počasie

  • autobusová stanica Podhájska 150 m
  • železničná stanica Podhájska 150 m
  • obchod a pohostinstvo Podhájska 200m


Ubytovanie Podhájska – penzión CIMA – videoPodhájska – rímske kúpele v Energy – video

 

 

solarium podhajska virivka podhajska
Solárium a vírivka sú v prevádzke iba v zimnej sezóne - ZDARMA

 

 

img_0004
Dve izby sú priechodné cez mini príručnú kuchyňu s chladničkou, varičom, výlevkou a rýchlovarnou kanvicou pre rodiny s malými deťmi, ktoré potrebujú zohriať čaj alebo mlieko aj v noci. 

Realizujeme sústredenia pre športové kluby

podhajska-sportove-kluby

REKREAČNÁ CYKLISTIKA a CYKLISTICKÉ SÚSTREDENIA

9a3390cf 2a56d459

Príprava na preteky

img_0001

www.podhajska.ws

 

Zo štatistických podkladov vyplýva,že je stúpajúci trend v návštevnosti termálneho kúpaliska Podhájska. Ubytovanie a ubytovatelia museli kráčať s dobou a reagovať tak na potreby turistického ruchu.Návštevnosť tohto relaxačno-rekondičného areálu je cez 680 000 ľudí za rok. Niet divu,že všetky ostatné termálne kúpaliská na Slovensku závidia takúto vysokú návštevnosť oddychového areálu Podhájska. Ubytovanie je preto potrebné zabezpečovať vo veľkom predstihu.Výber toho správneho ubytovateľa nieje jednoduchý,preto je potrebné využiť všetky dosiahnuteľné prostriedky na získanie pravdivých informácií o fyzických osobách ,ale aj z prevažnej časti právnických subjektoch,ktorí návštevníkom poskytujú ubytovanie. Podhájska dáva klientom široké možnosti v tejto oblasti.Od privátov,penzionov,chát aj kempový areál nad kúpaliskom,alebo aj stanovačku v záhradách rodinných domov.Všetko však záleží na klientovi,pre aký druh pobytu sa rozhodne a koľko financií má na destináciu Podhájska. Ubytovanie sa dá zabezpečiť rôznou formou.Najfrekventovanejšia forma je dostať informáciu od príbuzného,alebo známeho,ktorí takýto pobyt už absolvovali a poznajú miestne pomery,alebo konkrétneho ubytovateľa.Potom je tu forma cez sprostredkovateľa-cestovnú kanceláriu,ktorá síce nepracuje zadarmo,alebo cez infocentrum Podhájska. Ubytovanie zabezpečuje na základe telefonickej informácie.

 

Už v skorších dobách,najmä po roku 1974 bolo potrebné,aby miestni obyvatelia zareagovali.S pribúdajúcou klientelou a nárastom turizmu nemohla dedina zabezpečovať veľkú kapacitu na ubytovanie. Podhájska musela vytvoriť podmienky pre rozvoj turizmu.Rodinné domy s veľkými záhradami,v ktorých majitelia pestovali zeleninu a poľnohospodárske produkty bolo potrebné prispôsobiť na iné využitie.Začalo sa zatrávňovať a záhony so zeleninou pomaly zanikali.Aj toto je začiatok premeny obce Podhájska. Ubytovanie v stanoch postupne vytlačilo pestovanie zeleniny.Tým,ktorým deti odrástli a založili si rodiny mimo tejto obce,ktorá v tých rokoch nemala vytvorené pracovné miesta,iba ak v miestnom poľnohospodárskom družstve,ostali prázdne a neobývané domy,mohli prázdne izby prenajať na ubytovanie. Podhájska začali získavať povesť vychytenej destinácie.

 

Po návšteve kúpaliska Podhájska naberám pocit,že tu vyrastá krásne rekreačné zariadenie,ktoré ak zachová tempo rozvoja,bude konkurovať aj významnejším maďarským areálom,ktoré sú v rozvoji trochu vpredu a začali s budovaním krajších areálov o trochu skôr. Rada sa opäť vrátim na kúpalisko Podhájska
- Soňa
Termálne kúpalisko Podhájska navštevujeme s manželkou každý rok v máji a septembri.Vždy sme ubytovaní v penzione CIMA. Podhájska spolu s CIMOU nám prirástli k srdcu.Doporučujeme aj ostatným
- Juraj
Bola som sa naposledy kúpať v termálnom kúpalisku Podhájska vlani v septembri.Teraz 1.mája som to zopakovala. Ja žasnem,čo sa jednu zimu vybudovalo na kúpalisku Podhájska.Nový tobogánový svet bude veľkým lákadlom pre rodiny s deťmi.Aj ja tam deti určite zaberiem
- Nikola P.Bystrica
chceme sa touto cestou poďakovať za dobré služby v CIMA Podhájska.Ubytovanie je na slušnej úrovni a termálne kúpalisko Podhájska je iba kúsok od penzionu
- Karol